Reference 53

Velmi příjemné vystupování.. Vše velmi srozumitelně vysvětleno.. Žádné starosti s administrativou.. Profesionál.. Naprostá spokojenost.  


Reference 52

Jsem velmi spokojený s prací našeho realitního makléře pana Hanáčka, při prodeji mé nemovitosti. Jeho znalost trhu a marketingové dovednosti přinesly výsledky. Díky jeho profesionálnímu přístupu a schopnosti vyjednávat jsem dosáhl dobrého prodejního výsledku. Celý proces prodeje probíhal bezproblémově a s minimálním stresem. Doporučil bych ho každému, kdo hledá zkušeného realitního makléře.  


Reference 51

Pan Hanáček nám zprostředkoval poměrně komplikovanou transakci spočívající v převodu podílu, odkupu a prodeji dvou nemovitostí mezi 4 podílníky. Vše proběhlo velmi hladce, stačilo podepsat příslušné smlouvy a pan Hanáček zařídil vše ostatní. Oceňuji korektní jednání a citlivý přístup.


Reference 50

Má první zkušenost s nákupem nemovistosti byla díky panu Hanáčkovi bezproblémová. Zajistil několikerou prohlídku, zprostředkoval mnohdy velmi komplikované jednání a komunikaci s prodejci, umožnil několikrát změnu návrhu smluv a všechny formální náležitosti a úředničinu za nás vyřídil. Komunikace kdykoliv během procesu mailem, na telefonu či osobně, vše vždy vysvětlil tak, že tomu rozuměl i naprostý…


Reference 49

Velice profesionální přístup, skvělý servis při přepisování nemovitosti a vše kolem ní. Nemuseli jsme se o nic starat. Pana Hanáčka mohu jen doporučit.


Reference 48

Velice milé, rychlé a profesionální jednání. Pana Hanáčka můžu jen doporučit.


Reference 47

„Přes pana Hanáčka jsem prodával byt a mohu jeho služby opravdu doporučit. Naprosto profesionální jednání ve vztahu ke všem účastníkům. Vše perfektně zařídil, takže jsem měl s prodejem minimální starosti. Jedná fér ve vztahu ke všem stranám a dokáže zařídit i věci, které by nemusely být jeho starostí. Ještě jednou děkuji za spolupráci.”


Reference 46

Mám s panem Hanáčkem jen dobré zkušenosti. Je spolehlivý profík.Kdo se na něj obrátí, bude určitě spokojený.


Reference 45

Skutečně reality bez starostí. Skvělá komunikace a kompletní servis pro klienta, kdy vše probíhá zcela srozumitelně transparentně a přesně dle potřeby a daných požadavků klienta. Doporučuji na základě osobní výborné zkušenosti při prodeji vlastní nemovitosti.”


Reference 44

Mimořádná kvalita poskytovaných služeb a spolehlivost.