Prodej chaty se zahradou 351m2

č. evidenční 2005, kat. území Dědice u Vyškova

Nabízíme k prodeji pěknou zahradu o vel. 351m2, kat. území Dědice u Vyškova. Zahrada se nachází na parcele č.: 278/14. Spolu se zahradou je součástí prodeje také chata, ta stojí na parcele č.: St1174. Obě nemovitosti uvedené na listu vlastnickém č.: 3332, katastrální území Dědice u Vyškova.

Chata má evidenční číslo 2005, zastavěná plocha objektu 13m2 (4x3m). Betonová základová deska a chata z dřevotřískové desky. Střecha z pálené tašky. V horní části chaty je možnost přespání až čtyř osob. WC s možností splachování dešťovou vodou. Nemovitost je v současnosti bez připojení el. proudu, vodovodu a kanalizace. Napojení do el. sítě je možné řešit přímo před chatou. Jako zdroj vody na zálivku je možné využívat 4m. hlubokou kopanou studnu. Na zahradě je vinná réva, kivi, jabloně a mnoho dalšího. K objektu náleží pergola s prkennou podlahou. Samotná zahrada o rozloze 351m2 (13x28m) nabízí dostatek prostoru pro Vaši relaxaci. Stranou od každodenního ruchu a přitom jen kousek od města. Centrum města je vzdálené 4km. Chata je dostupná autem po zpevněné štěrkové komunikaci. K nejbližší asfaltové silnici je to 150m. Přesné umístění je vyznačeno na mapě ve fotogalerii.

Pokud pro sebe hledáte klidné místo, pak je tato nabídka určena právě pro Vás. Prohlídky budou probíhat pro objednané zájemce. Pro více informací neváhejte kontaktovat realitního zprostředkovatele.

Cena za nemovitost:NA DOTAZ
Provize:Provize činí 60.000,- Kč
Materiál:dřevotřísková deska
Stav objektu:dobrý, udržovaný, stáří cca 35 let
Celková plocha všech parcel:351 m2
Parkování:ANO
Kanalizace:NE
Elektřina:NE (možnost napojení)
Vodovod:NE
Studna:ANO (kopaná, hl. 4m)

Máte další otázky?

    Opište následující znaky: captcha