Reference

Úspěšně prodaných bytů 111
Úspěšně prodaných domů 82
Průměrná doba prodeje 28 dnů
Celková hodnota prodaných nemovitostí 482 mil. Kč

Reference klientů

Pan Hanáček vše ochotně vyřídil, domluva s ním je skvělá, žádné komplikace, vše kolem koupě bytu zařídíl. Vždy byl ochotný, milý a vstřícný. Mohu jen doporučit.

Peitlová Iveta, Vyškov (7. 6. 2020)

Vlídný úsměv a připraven za všech okolností pomoci ,pochopit, uklidnit, vyřešit situaci. Takový je pan Hanáček. Moc děkuji a vřele doporučuji.

Bednářová Renata, Vyškov (6. 6. 2020)

Pan Tomáš Hanáček je opravdovým profesionálem ve svém oboru, ochotný, pečlivý, spolehlivý, zodpovědný, vstřícný. Rozhodně ho každému doporučuji.

Hájková Eva, Vyškov (10. 3. 2020)

S panem Hanáčkem jsem byla naprosto spokojená. Koupě bytu proběhla rychle a bez problémů. Kdykoliv jsem potřebovala s něčím poradit, poradil. Spoustu věcí za mě i zařídil. Mohu jedině doporučit.

Strašáková Eva, Vyškov (9. 3. 2020)

Při zprostředkovávání a předávání bytu 1+1 jsme byli velice překvapeni s příjemným a vstřícným jednáním pana Hanáčka. Ochotně přistupoval k našim požadavkům, týkajících se jednotlivých fází koupi bytu. Bylo nám vyhověno v kterékoliv denní době. Bylo na něj spolehnutí – co slíbil to splnil. Mohu jedině doporučit.

Kreutzerova Anna, Vyškov (19. 2. 2020)

Pan Hanáček dělá čest své profesi. Od úvodního setkání až po předání bytu novému majiteli proběhlo vše naprosto profesionálně, korektně a hlavně lidsky. Pokud chcete mít při koupi nebo prodeji nemovitosti maximum informací a minimum starostí, můžu naprosto doporučit.

Jakubčík Ondřej, Vyškov (18. 2. 2020)

Děkujeme firmě za úspěšné ukončení smlouvy o netypickém prodeji dvou nemovitostí. Pan Hanáček dokázal naprostou znalost trhu, jeho jednání byla vždy korektní, vstřícná, profesionální a hlavně úspěšná. Jeho ochota pomoci a spolupráce jde i mimo rozsah smlouvy.

Chalupa Jiří, Brno (25. 11. 2019)

Spolupráce s panem Hanáčkem byla na jedničku.

Spisarová Jitka, Vyškov (24. 11. 2019)

S panem Hanáčkem jsme byli 100% spokojeni. Vše na čem jsme se dohodli splnil. Byl příjemný, milý a ochotný.

Mahdalová Jana, Bučovice (24. 10. 2019)

Pan Hanáček = profesionální přístup, skvělá komunikace, rozumí veškeré problematice, kompletní servis „od A do Z“. Takto si představuji realitního makléře.

Šebák Petr, Vyškov ( 9. 6. 2019)

S panem maklerem mam skvelou zkusenost,je maximalne spolehlivy, vzdy ochotny pomoci ci poradit. Vrele doporucuji kazdemu ,kdo chce vyresit prodej ci nakup nemovitosti v klidu a bez problemu.

Zedníková Hana, Slavkov u Brna ( 6. 6. 2019)

Jednání a spolupráce probíhala na velmi vysoké úrovni s veškerým servisem. Celá transakce proběhla opravdu rychle a hlavně férově. Maximální spokojenost a jednoznačně doporučuji.

Pelikan Tomáš, Vyškov (5. 6. 2019)

Spolupráce s panem Hanáčkem byla výborná. Líbil se nám profesionální přístup, informovanost o postupu a rychlé vyřízení koupě bytu. Vřele doporučujeme.

Maláková Danka, Vyškov

Naprosto profesionální přístup, vše jasné, přehledné, 100% domluva a spolehlivost. Pan Hanáček nám vyšel vždy vstříc při řešení problémů při nákupu nemovitosti a můžeme ho jen doporučit.

Rosa Filip, Brno

Tomáš je profesionál. Co řekne to platí a je na něj spoleh. Podařilo se mu prodat náš byt i přes časovou tíseň ve které jsme byli. Pomohl nám také vyřídit další záležitosti v navazující koupi domu a to nad rámec běžných realitních úkonů. To vše za daleko lepší cenu než je běžné u velkých realitek. Mohu jen doporučit.

Chytil Hugo, Vyškov

Byli jsme první zájemci o dům a vše, na čem jsme se s panem Hanáčkem dohodli, platilo, dokonce za nás spoustu věcí zařídil nebo nám pomohl. A to vše s úsměvem a „na pohodu“! Vřele doporučuji, pan Hanáček je profík na svém místě.

Tomanová Silva, Brno

Chcete-li prodat svoji nemovitost, máte málo času, znalostí a vůbec nevíte co s tím? Rozhodně využijte služeb pana Hanáčka! Jeho lidský přístup, zkušenosti a výborná orientace na trhu s nemovitostmi Vám Vaši nemovitost prodá

Charvátová Linda, Brno

Pana Hanáčka můžeme určitě doporučit. Pomohl nám s koupí bytu, se vším nám poradil a spoustu zařídil za nás. Velice příjemný, ochotný a profesionální přístup. Děkujeme.

Hastíková Barbora, Vyškov

Pan Hanáček prodával náš byt. Skvělá spolupráce, profesionální přístup, vše vyřízeno, pro nás žádné starosti. Vše proběhlo na výbornou. Můžu vřele doporučit.

Červinka Lukáš, Slavkov u Brna

Děkujeme za Vaši skvělou práci. Prodej domečku proběhl bez problémů a starostí. Pan Hanáček má velmi příjemné vystupování, je galantní, jedná přímo a neslibuje nemožné. Za naši rodinu mohu jen doporučit.

Charvátová Petra, Vyškov

S realitnimi sluzbami pana Hanacka jsme byli spokojeni. Usetril nam spoustu starosti. Spoluprace probihala svizne a bez problemu.

Ryšánková Dana, Vyškov

Naprostá spokojenost při prodeji našeho bytu v Brně. Vždy byl k zastižení, ochotný a profesionální. Vemi dobrá zkušenost. Budeme vřele doporučovat.

K. Goldemund, Brno

Jen tak dál pane Hanáček. Byli jsme velmi spokojeni. Děkujeme.

Slámová Jitka, Vyškov

Chtěli bychom touto cestou spolu s manželkou poděkovat panu Hanáčkovi za zprostředkování prodeje domu. Se spoluprací jsme byli velmi spokojeni. Pan Hanáček je člověk, který se v dané problematice velmi dobře orientuje. Vystupování bylo vždy profesionální, korektní a příjemné. Jako realitního makléře jej můžeme s jistotou doporučit.

Vlček Michal, Vyškov

„Důvěra je jako velmi jemná květinka – dlouho jí trvá než rozkvete a snadno se zašlápne.“  citát: Manfred De Vries

Pana Hanáčka můžeme se ženou vřele doporučit. Byli jsme nadmíru spokojeni, řekli bychom to jednoduše: „Je to profesionál každým coulem“! V případě nejasností dokázal ihned poradit, kdykoliv na telefonu, sám zjišťoval zda je z naší strany vše v pořádku, velmi příjemné vystupování, ochota ihned řešit danou věc, atd,  Prostě vše perfektní. Děkujeme.

Karel H., Vyškov

Pan Tomáš Hanáček je velmi spolehlivý makléř, kterého si dovedeme představit (po předchozí zkušenosti) jako ideálního makléře. Vždy reagoval včas, byl po ruce kdykoli jsme potřebovali, schůzky domlouval podle našich možností, vycházel ve všem vstříc, prostě profesionál. Děkujeme, Kalivodovi.

Renata K., Vyškov

Velmi děkujeme za pomoc s převodem družstevního podílu našeho bytu. Vše proběhlo rychle a bez problému. Byli jsme moc spokojení a budeme Vás jen doporučovat.

Jirka P., Brno

Great thanks for helping with the sale of the house. Very serious negotiations and willingness. Thanks, Pratchett.

John P., Brno

100% spokojenost, rychlost, spolehlivost, rozumná výše provize, děkuji.

Petr J., Vyškov

Ráda bych poděkovala za pomoc při koupi našeho domečku ve Lhotě. Nejdříve jsem měla obavu, že nejste velká realitní kancelář, ale když někdo umí, tak umí… 🙂

Karolína J., Lhota

Píšu, abych Vám poděkovala za perfektní prodej našeho domu. Děkuji za pomoc s vyřízením vymazání věcného břemene a vůbec za Vaši velkou ochotu a trpělivost. A také panu advokátovi Mgr. Kudrnovi za vstřícnost. Ať se Vám daří. Jana Králová.

Jana K., Vyškov

Ďakujeme za pomoc s vyhľadaním nového domu pre našu rodinu. Hľadali sme takmer dva roky a vďaka Vašu pomôcť už dnes bývame. Moc Vám držíme päste, aby ste mal veľa dobrých obchodov.

Simona L., Brno