Reference

Úspěšně prodaných bytů 84
Úspěšně prodaných domů 63
Průměrná doba prodeje 39 dnů
Celková hodnota prodaných nemovitostí 308 mil. Kč

Reference klientů

Pan Hanáček prodával náš byt. Skvělá spolupráce, profesionální přístup, vše vyřízeno, pro nás žádné starosti. Vše proběhlo na výbornou. Můžu vřele doporučit.

Červinka Lukáš, Slavkov u Brna

Děkujeme za Vaši skvělou práci. Prodej domečku proběhl bez problémů a starostí. Pan Hanáček má velmi příjemné vystupování, je galantní, jedná přímo a neslibuje nemožné. Za naši rodinu mohu jen doporučit.

Charvátová Petra, Vyškov

S realitnimi sluzbami pana Hanacka jsme byli spokojeni. Usetril nam spoustu starosti. Spoluprace probihala svizne a bez problemu.

Ryšánková Dana, Vyškov

Naprostá spokojenost při prodeji našeho bytu v Brně. Vždy byl k zastižení, ochotný a profesionální. Vemi dobrá zkušenost. Budeme vřele doporučovat.

K. Goldemund, Brno

Jen tak dál pane Hanáček. Byli jsme velmi spokojeni. Děkujeme.

Slámová Jitka, Vyškov

Chtěli bychom touto cestou spolu s manželkou poděkovat panu Hanáčkovi za zprostředkování prodeje domu. Se spoluprací jsme byli velmi spokojeni. Pan Hanáček je člověk, který se v dané problematice velmi dobře orientuje. Vystupování bylo vždy profesionální, korektní a příjemné. Jako realitního makléře jej můžeme s jistotou doporučit.

Vlček Michal, Vyškov

„Důvěra je jako velmi jemná květinka – dlouho jí trvá než rozkvete a snadno se zašlápne.“  citát: Manfred De Vries

Pana Hanáčka můžeme se ženou vřele doporučit. Byli jsme nadmíru spokojeni, řekli bychom to jednoduše: „Je to profesionál každým coulem“! V případě nejasností dokázal ihned poradit, kdykoliv na telefonu, sám zjišťoval zda je z naší strany vše v pořádku, velmi příjemné vystupování, ochota ihned řešit danou věc, atd,  Prostě vše perfektní. Děkujeme.

Karel H., Vyškov

Pan Tomáš Hanáček je velmi spolehlivý makléř, kterého si dovedeme představit (po předchozí zkušenosti) jako ideálního makléře. Vždy reagoval včas, byl po ruce kdykoli jsme potřebovali, schůzky domlouval podle našich možností, vycházel ve všem vstříc, prostě profesionál. Děkujeme, Kalivodovi.

Renata K., Vyškov

Velmi děkujeme za pomoc s převodem družstevního podílu našeho bytu. Vše proběhlo rychle a bez problému. Byli jsme moc spokojení a budeme Vás jen doporučovat.

Jirka P., Brno

Great thanks for helping with the sale of the house. Very serious negotiations and willingness. Thanks, Pratchett.

John P., Brno

100% spokojenost, rychlost, spolehlivost, rozumná výše provize, děkuji.

Petr J., Vyškov

Ráda bych poděkovala za pomoc při koupi našeho domečku ve Lhotě. Nejdříve jsem měla obavu, že nejste velká realitní kancelář, ale když někdo umí, tak umí… 🙂

Karolína J., Lhota

Píšu, abych Vám poděkovala za perfektní prodej našeho domu. Děkuji za pomoc s vyřízením vymazání věcného břemene a vůbec za Vaši velkou ochotu a trpělivost. A také panu advokátovi Mgr. Kudrnovi za vstřícnost. Ať se Vám daří. Jana Králová.

Jana K., Vyškov

Ďakujeme za pomoc s vyhľadaním nového domu pre našu rodinu. Hľadali sme takmer dva roky a vďaka Vašu pomôcť už dnes bývame. Moc Vám držíme päste, aby ste mal veľa dobrých obchodov.

Simona L., Brno