Reference 48

Velice milé, rychlé a profesionální jednání. Pana Hanáčka můžu jen doporučit.


Reference 47

„Přes pana Hanáčka jsem prodával byt a mohu jeho služby opravdu doporučit. Naprosto profesionální jednání ve vztahu ke všem účastníkům. Vše perfektně zařídil, takže jsem měl s prodejem minimální starosti. Jedná fér ve vztahu ke všem stranám a dokáže zařídit i věci, které by nemusely být jeho starostí. Ještě jednou děkuji za spolupráci.”


Reference 46

Mám s panem Hanáčkem jen dobré zkušenosti. Je spolehlivý profík.Kdo se na něj obrátí, bude určitě spokojený.


Reference 45

Skutečně reality bez starostí. Skvělá komunikace a kompletní servis pro klienta, kdy vše probíhá zcela srozumitelně transparentně a přesně dle potřeby a daných požadavků klienta. Doporučuji na základě osobní výborné zkušenosti při prodeji vlastní nemovitosti.”


Reference 44

Mimořádná kvalita poskytovaných služeb a spolehlivost.


Reference 43

S panem Hanáčkem jsme byli naprosto spokojení. Prodej bytu proběhl bez problémů. Vše vysvětlil, zařídil a informoval o každém kroku. Určitě doporučujeme.


Reference 42

Obrátili jsme se na p. Hanáčka, aby nám pomohl při jednání o koupi domu ve Vyškově. A patří mu velký dík, že po dlouhém hledání konečně bydlíme ve vysněném domě. Byl naší pravou rukou při jednání s prodávající společností, vždy stál na naší straně a zajistil veškeré právní a stavebně-technické poradenství. Velice nám pomohl zejména…


Reference 41

Jsem velice spokojená s panem Hanáčkem. Skvělý přístup ke všemu. Milý, vstřícný, ochotný. Cokoliv vysvětlí a o všem průběžně informuje. Svou práci odvádí na 1000 % a to se jen tak nevidí. Doporučuji všemi deseti! 🙂


Reference 40

Spolupráce s panem Hanáčkem byla super. Se vším pomohl, poradil. Byl moc ochotný, vše zařídil. Určitě bych neváhala při další spolupráci a můžu doporučit.


Reference 39

Spolupráce s panem Hanáčkem byla skvělá. Vše nám vysvětlil krok po kroku. Vše zařídil a zajistil. Byla to skvělá spolupráce a můžu ho všem doporučit. Kdyby znovu nastala situace prodeje, neváhám a znovu se ozvu panu Hanáčkovi.