Reference 39

Spolupráce s panem Hanáčkem byla skvělá. Vše nám vysvětlil krok po kroku. Vše zařídil a zajistil. Byla to skvělá spolupráce a můžu ho všem doporučit. Kdyby znovu nastala situace prodeje, neváhám a znovu se ozvu panu Hanáčkovi.


Reference 38

Už od prvního setkání s panem Hanáčkem bylo vidět, že je to profesionál. Jednalo se s ním velice dobře, byl vstřícný v hledání termínů, dokonce nám doporučil i finančního poradce ohledně hypotéky ( s tím jsme také nadmíru spokojeni). Vše proběhlo bez problémů a v rekordně rychlém čase. Pokud bych prodával současnou nemovitost nebo přemýšlel…


Reference 37

S panem Hanáčkem jsme byli spokojeni již od prvního setkání. Na každou otázku jsme dostali odpověď a vždy jsme věděli co bude následovat. Nikdy jsme neměli problém se domluvit na termínech a tak vše proběhlo hladce. Můžeme tak pouze doporučit 🙂 P.S.: Jiní makléři (z MM apod.) se nám snažili prodávat nemovitosti za každou cenu…


Reference 36

V našem složitém případě splnil pan Hanáček vše co bylo dohodnuto. Naplnil tak v plné míře vše co proklamuje, včetně výše provize. Ještě i touto formou mu děkujeme za jeho služby a přejeme zdar v jeho činnosti a tím i mnoho dalších spokojených občanů.


Reference 35

Spolupráce s panem Hanáčkem byla velmi příjemná. Jím nabízené služby jsou komplexní a na vysoké profesionální úrovni. Můžeme jen doporučit.


Reference 34

Super Vše běželo jako po drátkách slovo co jsme si dali platilo jak za starých časů A ještě jednou děkuji


Reference 33

Skvělá spolupráce. Mohu doporučit


Reference 32

Pan Hanáček vše ochotně vyřídil, domluva s ním je skvělá, žádné komplikace, vše kolem koupě bytu zařídíl. Vždy byl ochotný, milý a vstřícný. Mohu jen doporučit.


Reference 31

Vlídný úsměv a připraven za všech okolností pomoci ,pochopit, uklidnit, vyřešit situaci. Takový je pan Hanáček. Moc děkuji a vřele doporučuji.


Reference 30

Pan Tomáš Hanáček je opravdovým profesionálem ve svém oboru, ochotný, pečlivý, spolehlivý, zodpovědný, vstřícný. Rozhodně ho každému doporučuji.