Prodej rodinného domu 5+1, 198 m2

Kozlany 126, 683 41

Nabízíme k prodeji poctivý, cihlový rodinný dům o dispozici 5+1 v obci Kozlany čp. 126 (okr. Vyškov). Dům byl v roce 1966 zkolaudován. Je dochována veškerá stavební dokumentace, stav nemovitosti je k nastěhování. Nemovitost je napojena na obecní vodovod, plyn a elektřinu. Odpadní voda je nyní nově napojena na obecní čističku odpadních vod. Ve dvoře je studna. Střecha je sedlová, pálená taška. Dle dokumentace jsou stropy trámové (16/18cm + zaklop). Podlahy jsou betonové o síle 6 cm, prefabrikat. stropnice, krytina převážně dřevěné parkety. Budova je z 1/4 podsklepená. Vytápění domu a ohřev vody má na starost plynový kotel, rozvedený v ústřední topení, kterému sekunduje kotel na tuhá paliva. Oba jsou umístěné ve sklepě. V létě, kdy plynový kotel neběží ohřívá vodu el. bojler. V pokoji č. 3 je ještě možnost umístění krbových kamen. Nemovitost nabízí v přízemí prostornou halu, čtyři pokoje, kuchyni, koupelnu, wc, šatnu a spíž. Ve dvorní části domu pak ještě prádelnu, verandu, garáž, dílnu a ještě jeden menší sklep pro uchování zeleniny a ovoce. Před garáží je možné parkovat až tři vozy. V patře je umístěný šikovný pokoj s balkonem, který nabízí mnoho možností využítí. Dále je v patře také velký půdní prostor s možností přeměny na další obytné místnosti s možným vybudováním samostatné bytové jednotky, resp. mezonetové uspořádání. Dům působí vzdušným a světlým dojmem. Stávající sestavení místností nabízí estetické a ekonomické postavení obytné plochy bez potřeby zásadních změn. Dispozice: pokoj č. 1 – 17m2, pokoj č. 2 – 10m2, pokoj č. 3 – 17m2, pokoj č. 4 – 13m2, kuchyně – 7m2, koupelna – 3,5m2, pokoj č. 5 v patře – 11m2, půdní prostor – 68m2.

K domu patří také šikovný dvůr o vel. 60m2 (8 x 8m), zahrada 227m2 a pozemek 669m2. Pozemek (669m2) je možné využít jako budoucí stavební pozemek. O jeho osudu rozhodne nový majitel, zda-li jej využije sám, nebo jej zpeněží.

Skutečná zastavěná plocha domu 180m2, uliční šíře parcely 17m, uliční šíře samotné budovy 14m. Přesná výměra všech parcel činí 1.279m2. PENB dosud není zpracován, zákon tedy ukládá uvádět dočasně energetickou třídu G. V obci je obchod se smíšeným zbožím, základní škola a mateřská škola se nachází v obci Bohdalice, která je vzdálená asi 1,5 km. Pamatujte, že ty nejlepší reality koupíte bez problému, vždy jen u nás. Pro více informací kontaktujte realitního zprostředkovatele.

Cena za nemovitost:NA DOTAZ
Provize za zprostředkování obchodu:50.000,- Kč, provize kryje veškeré další poplatky a služby spojené s nákupem nemovitosti.
Daň:4% daň z nabytní nemovitosti platí kupující
Zdivo budovy:cihelné
Stav objektu:dobrý, udržovaný
Zastavěná plocha:180 m2
Celková plocha všech parcel:1.279 m2
Typ domu:patrový
Zasíťování:vodovod, plynovod, elektřina, odpad do ČOV
Balkon: NE
Sklep:ANO
Bazén:NE
Studna: ANO
Dvůr:ANO
Zahrada: ANO

Máte další otázky?

Opište následující znaky: captcha