Financování

 

Finanční servis:

  • zajištění financování nemovitostí – hypoteční servis
  • prověření kupujícího za Vás aneb zjištění schopnosti kupujícího zaplatit
  • informace o možnosti a stavu vyřízení úvěru
  • vyhledávání zajímavých investičních příležitostí
  • případně zajištění dalších typů úvěrů a půjček
  • pojištění

 

Vždy doporučuji svým kleintům (zájemcům o koupi nemovitosti), aby si nechali prověřit své možnosti získání úvěru (prescoring) u profesionálního finančního poradce se kterým již mnoho let spolupracuji.

spolupracující finanční poradce: Ing. Ondřej Blaštík

Mobil: 602 775 656

Mail: blastik@broker-pool.cz

Sídlo: Ypsilantiho 53/4, Brno, 603 00
Office: Šeříková 31, Brno, 63700
Home office: Polkovice, 75144

 

Nejspíš nebude nikoho zajímat, že jsem spolumajitel poradenské společnosti BP Broker-Pool.cz, a.s.,  že ve finančním poradenství působím od r. 2007 a že mám licenci ČNB PA na všechny typy pojištění, úvěrování bydlení, IZ na investiční produkty a doplňkové penzijní spoření.

Důležitější je, že se zabývám nezávislým finančním a majetkovým poradenstvím, srovnáním finančních institucí podle různých kritérií, úvěrováním bydlení, zabezpečením příjmu, zabezpečením majetku a vozidel, spořením a investicemi.
Klientovi přináším řešení nejen takové, aby to vyšlo, ale především takové, aby to pro klienta mělo dlouhodobý smysl. Nemá totiž význam, aby poradce klientovi jen sjednal úvěr s dobrou sazbou, ale aby nejprve zjistil finanční situaci klienta, (popřípadě mu nedoporučil úvěr vůbec vzít, když by to byla finanční sebevražda), aby mu spočítal, jaký bude mít úvěr vliv na jeho další život tak, aby klient mohl slušně realizovat i další plány.

Beru jako standard, aby poradce pomohl klientovi vysvětlit kroky před úvěrem a po úvěru, a zajistil i další dokumenty, které se s úvěrem vážou, jako jsou komunikace s bankami, katastrem a pojišťovnou. Dohlížím na to, aby se můj klient neztratil ve finanční džungli a navrhuji mu řešení, jaké mu v bance nenavrhnou. Chcete vědět proč?

Ondřej Blaštík