Prodej domu, tři bytové jednotky, garáž a zahrada.

Ždánská 610, Bučovice 685 01

Nabízíme k prodeji dům v velkorysou dispozicí. Tři byty, suterén, garáž a velká zahrada. Nemovitost na adrese Ždánská 610, Bučovice 685 01. Čtyřpodlažní dům o zastavěné ploše 100m2, s velkou zahradou o vel. asi 500m2. Celková výměra všech parcel o velikosti: 719m2. Budova nabízí suterén, dvě podlaží a podkroví. Každé z podlaží skýtá bytovou jednotku o dispozici 3+kk. Podkroví s terasou ukrývá jednotku o dispozici 2+kk. Podlahová plocha každého z bytů 3+kk činí 64m2. Podlahová plocha bytu 2+kk činí 48m2. Celková užitná plocha nemovitosti činí 370m2.

Nový majitel by měl počítat s investicí do opotřebovaných částí domu. Odměnou mu však bude nemovitost s velkým potenciálem. Jako domov pro velkou rodinu, nebo příležitost pro investiční plány.

Dům z roku 1939 z plného, nezateplovaného zdiva, se sedlovou střechou z vláknitého cementu. Podlahy a stropy trámové, podlahové krytiny dřevotřískové desky. K dispozici jeden komín se třemi průduchy, jeden je vyvložkovaný na plyn. Elekroinstalace je provedena v původní mědi. V posleních letech provedli majitelé tyto dílčí rekonstrukce: Jedna bytová jednotka 3+kk má komplet nové rozvody elektřiny s revizí. Terasa sousedící s podkrovním bytem 2+kk má novou izolační gumu. Původní okna byla vyměněna za plastová. V některých částech domu jsou nové plastové rozvody vody a odpadu. K původnímu kotli na tuhá paliva, přibyl také plynový kotel, oba rozvedené v ústřední topení po celém domě. O ohřev vody se stará el. bojler, umístěný v suterénu. Pro budovu postavenou před rokem 1947, zákon neukládá vytvářet průkaz PENB. Je jistě výhodou, že nový majitel v domě může bydlet a současně pohodlně provádět opravy. Budova je napojená na elektřinu, plyn, kanalizaci, vodovod a také na kopanou, 8m hlubokou studnu, která se nachází na zahradě za domem. Majitel si tak může zvolit jakou vodu bude užívat. Odpady jsou napojené do žumpy s přepadem do obecní kanalizace, nacházející se za domem. Budova je nově napojena i na optický kabel od spol. VIVO CONNECTION s.r.o., takže s rychlým internetem nebude problém. Parkování vozu je možné před vraty garáže, v garáži, nebo na veřejné komunikaci před domem. Rovná zahrada, dlouhá cca 50 m. V nejširším místě má 10 m a v nejužším místě má 7 m. Zahrada je ukončena malou brankou, vedoucí k obecní cestě (obslužné cestě). Nachází se zde několik opuštěných kotců pro psy, jde jen o lehké stavby.

Hledali jste dům k opravě ve vlastní režii? Přáli jste si, aby se nemovitost nacházela v dojezdové vzdálenosti Vašeho zaměstnání? Netřeba déle hledat. Obec Bučovice je vzdálená 35 km od Brna. A 40 km od Uherského Hradiště. K napojení na dálnici D1 je to 16 km. Velmi dobré vlakové i autobusové spojení. Nádraží je vzdálené co by kamenem dohodil. I vše ostatní je v dosahu. Město Bučovice leží v údolí říčky Litavy na silnici I/50 mezi Brnem a Uherským Hradištěm a na železniční trati Brno – Veselí nad Moravou. Se svými 6.500 obyvateli, májí Bučovice veškerou občanskou vybavenost, potraviny LIDL asi 450 m, poliklinika, dvě základní a jednu střední školu, dům s pečovatelskou službou, plavecký bazén a sportovní areál v Hájku, jehož součástí jsou tenisové kurty, fotbalová hřiště a moderní letní koupaliště. Dvanácti hektarový městský lesopark. Díky své poloze na úpatí Ždánického lesa pak Bučovice nabízejí aktivní odpočinek příznivcům pěší turistiky a cyklistiky. Značenými stezkami se lze snadno dostat dále do Chřibů, kde je možné navštívit mimo jiné hrad Buchlov, nebo do Moravského krasu se známými krápníkovými jeskyněmi a propastí Macochou. S případným financováním tohoto zajímavého domu, Vám může pomoci náš fin. specialista. Nabídka je nezávazná. Že už máte jinou nabídku financování? Porovnejte ji zdarma s tou naší. Pokud byste si přáli zaslat více fotografií, na přání Vám je rádi poskytneme. Prohlídky této zajímavé nemovitosti proběhnou pro objednané zájemce.

Cena za nemovitost:7.990.000,- Kč + provize
Provize:250.000,- Kč
Zdivo budovy:cihelné zdivo, bez zateplení
Stav objektu:před rekonstrukcí
Celková užitná plocha:370m2
Obytná plocha:180m2
Celková plocha všech pozemkových parcel:719m2
Typ domu:patrový, podsklepený, dvojdům
Zasíťování:veškeré inženýrské sítě + studna
Způsob vytápění:plynový kotel a kotel na tuhá paliva
Způsob ohřevu vody:el. bojler
Terasa:ANO
Garáž:ANO, vlastní garáž na pozemku

Máte další otázky?

    Opište následující znaky: captcha