Prodej bytu 3+kk, 97 m2

Trávnická 1064, Bučovice 685 01

V Brně se ceny utrhly ze řetězu. Když se podíváme jen 30 min. cesty dál. Nabízíme k prodeji velmi pěkný, moderní byt 3+kk, 97 m2, 2 patro, v osobním vlastnictví. Nachází se v bytovém domě, novostavbě z roku 2019, na adrese: Trávnická 1064, Bučovice 685 01. Dům pochází od zkušeného brněnského developera spol. Unistav construction a.s., který nenechal nic náhodě. Vše je domyšleno do posledního detailu. Parkování přímo u domu, přístupné společné prostory (kolárna 5 m2 a kočárkárna 9 m2) a sklep o vel. 2,5 m2 přímo v patře u bytové jednotky.

Velkorysá dispozice bytu č. 20: předsíň 10,9 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 39,5 m2, ložnice 13,7 m2, dětský pokoj 16,3 m2, koupelna s vanou 4,3 m2, samostatné wc 1,60 m2 a balkon orientovaný na západní stranu o vel. 4,40 m2. Podlahová plocha bytu činí 90 m2. Plus balkon 4,40 m2, sklep 2,5 m2. Celkem 96,9 m2. Parkovací stání přímo před domem je možné si zakoupit také, není ovšem součástí nabídkové ceny. Půdorys bytu se nachází ve fotogalerii.

Topení je ústřední dálkové. Komfort bydlení jistě vylepší designová klimatizační jednotka v obývacím pokoji. Energetická třída celého domu spadá do kategorie B. Průkaz energetické náročnosti vydaný podle vyhlášky 78/2013 Sb. Měsíční náklady na provoz bytu činí: 5.065,- Kč. K této částce je třeba připočítat elektřinu. Správu domu provádí spol. Unistav Facility s.r.o. Vybavení bytu které je součástí nabídkové ceny: na míru vyrobená kuchyňská linka vč. el. spotřebičů (horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, indukční varná deska, designová digestoř a myčka nádobí). Dále samostatně stojící lednice s mrazákem, velká šatní skříň s úložným prostorem v předsíni a šatní skříň v ložnici. Pohovka, barové židle, jídelní stůl a židle v obývacím pokoji. V ložnici pak velká dvoulůžková postel se dvěma nočními stolky. Bytová jednotka působí velmi moderně a vkusně. Výhled z balkonu směrem na Bučovický zámek do části kde je zeleň. Dům kolaudovaný v roce 2019, skýtá 24 bytových jednotek. Jedná se o stavbu zohledňující současné moderní požadavky na ekologicky šetrné projekty.

Město Bučovice leží v údolí říčky Litavy na silnici I/50 mezi Brnem a Uherským Hradištěm a na železniční trati Brno – Veselí nad Moravou. Se svými 6.500 obyvateli, májí Bučovice veškerou občanskou vybavenost, spravují polikliniku, dům s pečovatelskou službou, dvě základní a jednu střední školu, plavecký bazén a sportovní areál v Hájku, jehož součástí jsou tenisové kurty, fotbalová hřiště a moderní letní koupaliště. Dvanácti hektarový městský lesopark. Díky své poloze na úpatí Ždánického lesa pak Bučovice nabízejí aktivní odpočinek příznivcům pěší turistiky a cyklistiky. Značenými stezkami se lze snadno dostat dále do Chřibů, kde je možné navštívit mimo jiné hrad Buchlov, nebo do Moravského krasu se známými krápníkovými jeskyněmi a propastí Macochou.

S případným financováním tohoto krásného bytu, Vám může pomoci náš fin. specialista. Nabídka je nezávazná. Že už máte jinou nabídku financování? Porovnejte ji zdarma s tou naší. Prohlídky této zajímavé nemovitosti proběhnou pro objednané zájemce.

Cena za nemovitost:6.790.000,- Kč plus provize
Provize za zprostředkování obchodu:plus provize 3% z kupní ceny
Zdivo budovy:skelet
Stav objektu:novostavba z roku 2019
Vlastnictví:osobní vlastnictví
Podlahová plocha:90 m2 plus balkon a sklep
Balkon:4,4 m2
Sklep:2,5 m2
Patro:2/2
Nekryté parkovací stání 10 metrů od domuJe možno si zakoupit. Ovšem není součástí nabídkové ceny.
Výtah:NE

Hlavní výhody:

– krásný a moderní byt s velkorysou dispozicí. Žádné malé „krcálky“ jak je to v současnosti u developerů obvyklé

– velmi dobrá energetická náročnost domu, třída B

– skvělá dopravní dostupnost

– klidná lokalita

– vše v dosahu

 


Máte další otázky?

    Opište následující znaky: captcha