Prodej rekreační chalupy 3+1

č. ev. 142, Nemojany, 683 03

 

Hledali jste chalupu na skvělém místě? Takovou, kde by se dalo i bydlet? Chcete si po těžkém pracovním týdnu odpočinout? Třeba si jen tak lenošit a užívat sluníčka v prostředí zeleně? Chodíte rádi do lesa, nebo rádi pěstujete vlastní zeleninu? Pokud ano, mohla by Vás zajímat nabídka chalupy s pozemkem v obci Nemojany, okr. Vyškov. Jen velmi obtížně byste hledali místo s hezčím výhledem do krajiny. Nabízíme k prodeji chalupu č. ev. 142 se zahradou, nacházející se v lokalitě zástavby rekreačních chat, 8 km jihozápadně od města Vyškova v obci Nemojany. Koupání v létě nabízí zaplavený lom Libuše. Z patřičné výšky na vše dohlíží kostel sv. Martina. Pokud se Vám nechce jet autem, je možné se Nemojan dostat vlakem, či autobusem. Chalupa postavená v roce 1973, je napojena na obecní vodovod, elektřinu. Odpady řešeny do septiku. Plyn se v této oblasti nenachází.

DISPOZICE:

 

PRVNÍ PODZEMNÍ PODLAŽÍ: obytná místnost o vel. 28 m2, 2 x komora 2,25 m2, tech. místnost s kotlem 6 m2. Dřevěné schodiště z prvního patra. Je zde krásný trámový strop a velký krb. Výška stropu 2,3 m.

 

PRVNÍ NADZEMNÍ PODLAŽÍ: obývací pokoj 20 m2, kuchyně 6 m2, koupelna 2,8 m2, balkonová lodžie 6 m2 a malý balkon. Výška stropu 2,1 m. Dřevěné schodiště dolů a také schodiště nahoru do podkroví. Z lodžie je překrásný výhled do krajny, směr Hotel Nemojanský mlýn.

PODKROVÍ: ložnice o vel. 20 m2 (čtyři lůžka) a půda 2 m2. Výška stropu 1,9 m.

SPECIFIKACE:

Jedná se o jednopodlažní chalupu s vestavěným podkrovím a podzemním podlažím, které je ze severní strany zapuštěné do terénu a z jižní strany je podlaha 1. p.p. v úrovní terénu. Konstrukční systém je zděný s nosnými stěnami, kombinovaný. Základy jsou provedené z prostého betonu proloženého lemovým kamenem. Základová spára je v nezámrzné hloubce. Osm metrů vysoká chalupa je postavená z plných cihel CP20 na vápenocementovou maltu. Vnitřní nosné stěny jsou pak vyzděné na maltu cementovou. Zastavěná plocha budovy 48 m2, celková plocha pozemku činí 590 m2, plus vlastní příjezdová cesta o velikosti 229 m2. Stavbu tvoří jedno podzemní, jedno nadzemní podlaží a podkroví. Střecha sedlová sklonitá z pozinkovaného plechu. Stropy polospalné, s částečným podhledem. Obytné místnosti mají stropy trámové bez podhledu. Podlahy jsou prkenné, v 1. p.p. je betonová mazanina a teracová dlažba. Okna jsou špaletová bez okenic, dveře hladké do ocelových zárubní. V chalupě je el. instalace 240V/400V, rozvod studené vody. Celková užitná plocha chalupy činí 100 m2.

O teplo se stará kotel na tuhá paliva, který rozvádí ohřátý olej do ústředního topení po celé budově. K dispozici je také velký krb umístěný v přízemí. Chalupa má dva komíny. V kuchyni se vaří na plynu (propan-butanová bomba).

Chalupa je v původním stavu a tak je žádoucí úprava ve vlastním stylu, ovšem místo je opravdu překrásné a tak Vám tuto zajímavou nemovitost vřele doporučujeme. Nový majitel zde může čerpat energii, kterou jsme okusili při vytváření prezentace této nemovitosti. 

Cena za nemovitost:2.500.000,- Kč plus provize za zprostředkování
Provize za zprostředkování obchodu je hrazena zájemcem o koupi: 70.000,- Kč vč. DPH. Provize kryje veškeré další poplatky a služby spojené s nákupem nemovitosti.
Zdivo budovy:zdivo cihelné
Stav objektu:původní
Zastavěná plocha:48 m2
Pozemek:590 m2 + příjezdová cesta 229 m2
Celková plocha všech parcel:819 m2
Typ domu:jednopodlažní chalupa s vestavěným podkrovím a podzemním podlažím
Zasíťování:elektrická síť, obecní vodovod, septik

Máte další otázky?

Opište následující znaky: captcha