Prodej stavebního pozemku 1 723 m²

obec Rybníček, okr. Vyškov

Nabízíme prodej pěkného stavebního pozemku o velikosti 1.536m2, umístěného v klidné části obce Rybníček, okr. Vyškov. Tento pozemek je územním plánem obce určený pro rodinné bydlení. Jde o pozemky nacházející se na parcelách 38/1, 38/2, 950 a 955 o celkové velikosti 1.723m2. K těmto pozemkům je přivedená obecní asfaltová komunikace, čili přístup je zajištěn. Ve fotogalerii se nachází mapka, kde jsou tyto popsané nemovitosti zaznačené červenou barvou. Finální podobu a hranice pozemku je možné po dohodě upravit geometrickým plánem. Inž. sítě je třeba přivést, napojení je vzdálené asi 50m. Bude řešeno zřízením věcného břemene vedení sítí přes parcelu č. 35. Obec Rybníček leží 6 km východně od Vyškova na pravém břehu Hané. Žije zde na 300 obyvatel. K dispozici je základní občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost do okolních měst a obcí. Pro volné chvíle občanů slouží přírodní areál s letním parketem, víceúčelovým, fotbalovým a dětským hřištěm, k procházkám je možné využít klidné okolí rybníka. Doplňující fotografie je možné zaslat na vyžádání do Vašeho mailu. Pro více informací kontaktujte realitního zprostředkovatele.

Současně s touto nabídkou Vám představujeme i možnost zakoupení rodinného domu, nacházejícího se v bezprostřední blízkosti nabízeného pozemku. Rodinný dům o dispozici 4+1, o zastavěné ploše 280m2. Na adrese: Rybníček č.p. 25 (okr. Vyškov). Uliční šíře domu 22m. Dům postavený okolo roku 1932 a je zhotoven z poctivých pálených cihel o síle zdiva 60cm. Nemovitost je napojena na obecní vodovod, smíšenou kanalizaci, plyn a elektřinu. Ve dvoře je 8m hluboká, kopaná studna. Střecha je sedlová, břidlicová. Vytápění domu má na starost plynový kotel, rozvedený v mědi do ústředního topení. Vodu v koupelně ohřívá el. bojler. Budovu protínají celkem čtyři komíny, jeden je vyvložkovaný. PENB dosud není zpracován, zákon tedy ukládá uvádět dočasně energetickou třídu G. Dispozici je možné vidět ve fotogalerii. Dispozice: (přízemí) předsíň 20m2, kuchyně 22m2, spíže 3,3m2, pokoj 22m2, druhý pokoj 22m2, třetí pokoj 18m2, koupelna 3,4m2, komora (technická místnost s kotlem) 9m2. Výška stropu v přízemí je 280cm. Podlahy bude třeba udělat nové, hlavním důvodem jsou potíže se zemní vlhkostí a nutnost odizolování podlah. Z průjezdu je pak vstup do tzv. černé kuchyně 10m2 a také kopaného sklepa o vel. 5m2. Sklepy jsou celkem dva. Ve dvorní části o vel. asi 300m2, se nachází hospodářské budovy – chlévy, dílna apod. o celk. zastavěné ploše 270m2. Nemovitost je vhodná i pro chov zvířat a domácích mazlíčků. Nad celou obytnou částí domu se pak v patře nachází další prostory s trámovým stropem. Viz. foto. Výška stropu je zde 260cm. Nabízí se možnost úpravy na obytné místnosti. A samozřejmě zde najdeme i půdní prostory a přístup ke krovu střechy. Ten se zdá být odpovídající stáří budovy. Ze dvora je také vstup na zahradu o vel. 260m2. (cca 10x22m). Ve fotogalerii se nachází mapka, kde je jsou tyto popsané nemovitosti zaznačené modrou barvou.

Cena za nemovitost:NA DOTAZ + provize + daň
Provize za zprostředkování obchodu:Provize 5%. Provize kryje veškeré další poplatky a služby spojené s nákupem nemovitosti.
Vlastnictví:osobní

Výhody lokality:

klidné umístění v obci


Máte další otázky?

Opište následující znaky: captcha